مبانی نظری مدیریت کیفیت فراگیر و پیشگامان کیفیت

مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت آشنایی با کمدی الهی دانته آلیگیری🔍پاورپوینت آشنایی با J2EE🔍پاورپوینت آشنایی با رادیو🔍پاورپوینت آشنایی با شرکت های تعاونی 75 اسلاید🔍پاورپوینت آشنایی با منابع مرجع و شیوه استفاده از آنها🔍پاورپوینت آشنایی با نظام 5s🔍پاورپوینت آلاينده ها🔍پاورپوینت آلدوروسی🔍پاورپوینت آمادگي براي زايمان 19 اسلاید🔍پاورپوینت آمادگي براي زايمان🔍پاورپوینت آموزش كاشت گندم🔍پاورپوینت آموزش الکترونیک🔍پاورپوینت آموزش طرح کسب و کار 42 اسلاید🔍پاورپوینت آموزش وبلاگ در سایت blogfa 18 اسلاید🔍پاورپوینت آموزش وبلاگ در سایت blogfa🔍پاورپوینت آموزش یوِلید11🔍پاورپوینت آناتومی چشم انسان🔍پاورپوینت آنتالپی و تبخیر و کاربرد آن در صنعت قند🔍پاورپوینت آنتوني گائودي🔍پاورپوینت آنتی اکسیدان ها 37 اسلاید
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان مبانی نظری مدیریت کیفیت فراگیر و پیشگامان کیفیت را مشاهده می نمایید.
مبانی نظری مدیریت کیفیت فراگیر و پیشگامان کیفیت,مبانی نظری پیشگامان کیفیت,مبانی نظری,مدیریت کیفیت فراگیر,پیشگامان کیفیت,کیفیت فراگیر
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

مبانی نظری مدیریت کیفیت فراگیر و پیشگامان کیفیت
دارای 49 صفحه با فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع :انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل:WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل پیشینه ومبانی نظری::

مدیریت کیفیت فراگیر
2-1-2- پیشینه مدیریت کیفیت فراگیر
تکامل مدیریت کیفیت

1- مرحله بازرسی کیفیت
2- مرحله کنترل کیفیت
3- مرحله اطمینان کیفیت
4- مرحله مدیریت کیفیت فراگیر
2-1-3- فلسفه مدیریت کیفیت فراگیر
2-1-4- پیشگامان کیفیت
2-1-4-1- دمینگ
2-1-4-2- جوزف جوران
2-1-4-3- آرماند فیگنبام
2-1-4-4- فیلیپ کرازبی
2-1-4-5- بیل کانوی
2-1-5- مشخصات کیفیت از دیدگاه مشتری
2-1-6- نظریات مختلف در زمینه ابعاد مدیریت کیفیت جامع
2-1-7- ابعاد مدیریت کیفیت جامع
2-1-7-1- توانمندسازی
2-1-7-2- پاسخگویی
2-1-7-3- سرعت
2-1-7-4- صحت
2-1-7-5- زیبایی فضای ارائه خدمات
2-1-7-6- اعتماد محوری
2-1-7-7- شفافیت و اطلاع رسانی
2-1-7-8- انعطاف پذیری
2-1-7-9- رعایت ملاحظات ارزشی و اعتقادی
2-1-8- مشتری
2-2- پیشینه پژوهش
2-2-1- تحقيقات داخلي
2-2-2- تحقيقات خارجي
منابع فارسی
منابع لاتین
مدیریت کیفیت فراگیر

واژه TQM از سه کلمه Total (فراگیر)، Quality (کیفیت) وManegment (مدیریت) تشکیل شده است. بررسی و تحلیل این سه جزء به درک و فهم عمیق تر آن کمک می کند. کلمه Total به این معناست که TQM همه افراد و همه امور سازمان را در بر می-گیرد. واژه ًQuality یعنی ارائه آنچه مورد نیاز و انتظار مشتریان است و واژه Manegement یعنی کیفیت در سازمان مدیریت می شود (آقایی، 1379).
بودان (1997) اشاره می کند که به مساله تعریف مدیریت کیفیت جامع زیاد توجه نشده است و هر نویسنده تعریفی که مطابق با نظر اوست را می پذیرد. ویچر (1990) اصطلاح مدیریت کیفیت فراگیر را به سه قسمت تقسیم می کند که به موجب آن جامع به هر فرد درگیر در این فرآیند (شامل مشتریان و تامین کنندگان) کیفیت، به نیازهای مشخص مشتری و مدیریت؛ به مدیران ارشد متعهد اشاره دارد. در واقع مدیریت کیفیت جامع یک فرایند مشتری محور است که به دنبال بهبود مستمر و برآوردن نیازهای مشتری می باشد (شانی، بانت و کارونز ، 2004).
هیلستن و کلیفسجو مدیریت کیفیت جامع را به عنوان یک سیستم مدیریتی دائماً در حال تحول شامل ارزش ها، شیوه ها و ابزار، با هدف افزایش رضایت مشتری داخلی و خارجی با مقدار کم منابع تعریف کرده اند (هلیستن و کلیفسجو، 2002). مدیریت کیفیت جامع هنر مدیریت تمام مجموعه برای به¬دست آوردن بهترین هاست. روح کلام در توضیح مدیریت کیفیت جامع عبارت طلایی زیر است: چنان با دیگران رفتار کن که انتظار دارای با تو رفتار کنند (جعفری و دیگران، 1383). مدیریت کیفیت جامع، نگرشی است که بر مبنای آن، مدیریت سازمان با مشارکت تمامی کارکنان، مشتریان و تامین کنندگان به بهبود مستمر کیفیت که به جلب رضایت مشتری منجر می شود می پردازد (ریاحی، 1381).
مديريت كيفيت فراگير يك سبك مهم مديريتي است كه محور اصلي توجه آن بر روي بهبود مستمر كيفيت كالا يا خدمات ارائه شده و جهت تأمين نيازهاي مشتريان اعم از داخلي و خارجي مي باشد. توجه به كيفيت و تلاش براي بهبود دايمي ، نقش اساسي در توسعه دارد . در اين راستا براي رسيدن به سطح برتر و كيفيت ممتاز در سازمان ، به يك سيستم يكپارچه مديريت نياز است كه تمامي عوامل سازمان بر پايه ي مفاهيم كيفيت قرار گيرد. بستر فيلد و همكاران (1999) بيان مي نمايند كه مديريت كيفيت فراگير يك هنر مديريت است براي كسب برتري (زمرديان ،1373).
حاجي شريف (1376) بيان مي كند، مديريت كيفيت فراگير يكي از اثربخش ترين و با ارزشمندترين تئوري هاي مديريتي است. تاكنون مديريت كيفيت فراگير به صورت گسترده اي در سازمان هاي توليدي ، اقتصادي و در نظا م هاي فرهنگي و علمي مورد استفاده قرار گرفته است . كشورهاي مختلف جهان به اين نتيجه رسيده اند كه براي حفظ و بقاي خود بايد فلسفه مديريت كيفيت فراگير را بپذيرند و آن را اجرا نمايند. لذا به صورت وسيع از اين رويكرد استقبال نموده و نتايج قابل توجهي هم از كاربرد اين رويكرد گرفته اند.

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود